10 ÖABT Edebiyat Online Test Çöz

Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Türk Dili ve Edebiyatı ÖABT Sınavına yönelik karma online test sizler için hazırlandı. ÖABT Edebiyat online test çözmeye cepten tabletten internete bağlanan her türlü cihazdan ulaşabilirsiniz. ÖABT Edebiyat Test 20 sorudan oluşmaktadır. Her bir sorunun yanıtını sınav sonunda görebilirsiniz. Cevaplarınızı kontrol etmeyi unutmayın. Bir kopyası girmiş olduğunuz e posta adresine gönderilecektir. Bu şekilde cevaplarınızı alabilirsiniz. Böylece dönüt ve düzeltme yaparak eksik konularınızı ya da bilgi yanlışlığınız var ise bunları giderebilirsiniz.

Türk dili tarihi, Eski Türkçe, Türk dilinin kökenleri hakkında bu Edebiyat Test sorular bulunmaktadır. 20 soruluk kısa bir sınav sizler için hazırlandı. Otobüste yolda her yerde kısa tekrarlar yapabilmeniz için hazırlandı. Cep telefonlarınızdan da yine bu sayfaya ulaşarak Edebiyat Test ini çözebilirsiniz.

Sonuç ekranında önceki yanıtları göster kısmından da sizden önce aynı sorularda yanılanlar olmuş mu? Ağırlıklı olarak hangi konularda yanlış yapılmış hepsini görebilirsiniz.

Bu şekilde online bir deneme yapsam katılım sağlanır mı? Ne dersiniz. İlgi görmez diye uğraşmak istemiyorum. Ancak yorumlara baktığımda kimse yorum yapmıyor. İlgi göreceğini bilsem iki saatimi ayırıp bir online deneme sınavı hazırlayabilirim. Ya da piyasadaki denemelerden birini online hale getirebilirim. Böylece ne zaman girerseniz girin sizden önce girenler arasındaki sıralamanızı görebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. bendelimiyim dedi ki:

    Siz yine bu yazıya yorum yapmıyorsunuz. Ben de mal gibi kendi kendime yayınlıyorum işte. Bir ara forum.bendelimiyim.com sitesini faaliyete geçirmiştim. Üstelik fazladan hosting parası ödemiştim. Zannetmiştim ki insanlar paylaşmayı sever herkes bir çok içerik yükler edebiyat sitesi oluruz. Sadece botlar reklam yazısı yazıyordu forum sitesine şimdi ise yorum bile yapan yok.
    Ah nerde o eski internet forumları. Sosyal medya bozdu buraları. Eskiden herkes bir yerlere fikrini yazardı. Belki de fikrini yazmaya korkar oldu insanlar bilemiyorum ama buraları çok yorumsuz bırakıyorsun kardeşim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com