Flash Diskten Verileri Kurtarma

Flash diskinizden fotoğraflarınızı, belgelerinizi yanlışlıkla sildiniz mi? Şimdi ne yapacağım nasıl geri getireceğim onca veriyi diye mi üzülüyorsunuz? Üzlümeyin kolayı var.

flaştan bilgi kurtarma,geri getirme

Sizlere şöyle bir programı tanıtmak istiyorum.
SoftOrbits Flash Drive Recovery
SoftOrbits Flash Drive Recovery, flash sürücülerden veri kurtarma yazılımıdır. Herhangi bir depolama ortamındaki dosyaları kurtarabilir (USB sürücüleri, dijital kameralar, müzik çubukları, flash sürücüler, PC kartları, vb.). Bu program, hasar gören veya silinen belgeleri, fotoğrafları, mp3′leri ve diğer dosyaları flash disk biçimlendirilmiş olsa bile kurtarabilir. Kurtarmadan önce geri yüklenebilecek fotoğrafları ve diğer belgeleri görebilirsiniz.


Üreticinin sitesinden çevirdiğim bilgiler de şunlardır.

Undelete dosyaları ve biçimlendirilmiş, hasarlı ve bozuk flash sürücüler ve hafıza kartları verileri kurtarabilirsiniz! SoftOrbits Flash Kurtarma flash tabanlı medya ile çalışmak için özel bir veri kurtarma aracıdır. Solid-state cihazlar geniş bir yelpazede desteklenmesi, SoftOrbits Flash Recovery bilgileri kurtarabilirsiniz USB flash sürücüler de dahil olmak üzere belli başlı bellek kartları SD, SDHC, SDXC, Compact Flash, SONY Memory Stick ve gibi birkaç eski biçimleri xD ve MMC . Buna ek olarak, Flash Recovery bir USB kablosu (cihaz bir sürücü harfi olarak bağlar yalnızca) aracılığıyla bir bilgisayara bağlı dijital kameralar ve ses çalarlar doğrudan dosyaları kurtarabilirsiniz SoftOrbits.

SoftOrbits Flash Recovery resim, belge, MP3 ve anlık öncesi kurtarma önizleme ile flash tabanlı bir cihaz üzerinde saklanan tüm dosyaları diğer türleri de dahil olmak üzere her tür dosyaları kurtarmak için yapabiliyor. Yerleşik listeden belgelerin son sürümlerini veya dosyanın en bozuk bir sürümü almak için izin veren bir diske kaydetmek öncesinde görsel ön-kurtarma önizleme geri kazanılabilir dosyaların içeriğini görüntüler. Önizleme tek başına olduğunu ve herhangi bir üçüncü parti araçları veya izleyicilere başlatmadan çalışıyor ve hatta ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir. SoftOrbits Flaş Kurtarma ücretsiz deneme sürümü, sürücü tarama ve dosya önizleme görmek mümkün olacak. Bir diskteki dosyaları kaydetmek için yeteneği buradan satın alabilirsiniz tam sürümünde kullanılabilir.

SoftOrbits Flash Recovery tam otomatik ve kullanımı son derece kolaydır. Eğer bir flash sürücü veya bellek kartı bilgileri kurtarmak için yapmanız gereken SoftOrbits Flash Recovery başlatıyoruz ve uygun aygıtların listesini kurtarmak için sürücü seçmektir. SoftOrbits Flash Recovery tamamen otomatik olarak dinlenme yapacak.

SoftOrbits Flash Recovery yapmanıza olanak sağlar:
Flaş ortam her türlü dosya her türlü kurtarma
USB flash sürücülerden veri ve her türlü hafıza kartları Kurtar
(Bir USB kablosu aracılığıyla) direkt bazı dijital kameralar ve ses çalarlar bilgi kurtarma
Önizleme ve recover JPEG, JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF, TGA ve diğer resim formatları
Önizleme ve kurtarmak RAW resimleri (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, RAW ve diğerleri)
Destekler Microsoft Windows 2000, XP, 2003 Server, Vista, Windows 7, 8 ve Server 2008.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com