Hayat ve Kitaplardan – Ahmet Şuayb – Osmanlıca Metin

Hayat ve Kitaplardan – Ahmet Şuayb – Osmanlıca Metin adlı pdf dosyasını aşağıdaki linkten Kolayca indirebilir veya pdf olarak aşağıda görüntüleyip okuyabilirsiniz. Sizler için iki seçenekli olarak sunulmuştur. Sağ köşeden tıklayarak metni yeni pencerede açarak beklemeden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca çıktı alıp üzerinde çözerek de bizlere gönderebilirsiniz. Sizler çevirdiğiniz metinleri gönderin biz yayınlayalım sizden sonrakilere de faydalı olsun.

Bugün hayat tahririyesine ikinci senesine giren Şuayb kardeşi Tevfik Fikret kardeşimi medyun…

PDF olarak indirmek için

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. mehmet dedi ki:

  günümüz Türkcesine nereden ulaşablrm

  • bendelimiyim dedi ki:

   Malesef çevirecek vakit bulamıyorum. Bulduğum vakti siteye içerik eklemek için kullandığımdan çevirisini yapamıyorum. Okuyamadığınız kelimeleri (çıktısını aldığınızda) kurşun kalemle yuvarlar içine alıp atlayın metnin tamanını okuyun daha sonra geri döndüğünüzde bu okuyamadığınız kelimeleri de okuyabildiğinizi farkedeceksiniz. Osmanlı Türkçesinin belki de sihri budur. Öğrencilik yıllarımda hep böyle yaptım ve kendi kendime ilerletebildim. Size de tavsiye ederim.
   İyi okumalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com