27. ÖABT Edebiyat Online Test Çöz

Bu yazıda sizlerle Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi ya da kısaca ÖABT Edebiyat Online Testi paylaşacağız. Her soru 5 puan olarak düzenlenmiş 20 sorudan oluşan bu online test tamamen ücretsizdir.

Sınavda e-posta adresiniz google formlar tarafından alınmakta ve yanıtlarınızın bir kopyası size gönderilmek için kullanılmaktadır. Bazen sınavdan sonra cevapları kontrol etmeden sayfayı kapatan arkadaşlar için bunu düşündük. Kayıtlar ayrı ayrı tutulmuyor tüm cevaplar ortalama ve istatistik olarak tutuluyor. Yani hangi soruya yüzde kaç hangi şıklarda dağılım olmuş onları görebiliyorsunuz. Sınav sonunda ayrıntılı sonuçları kontrol etmeyi unutmayın.

ÖABT Edebiyat Online Test Çöz

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Alan Bilgisi Testi‘ne yönelik olarak hazırlanan bu online testte rasgele seçilmiş sorular bulunmaktadır. 20 soruluk kısa bir sınav sizler için hazırlandı. Otobüste yolda her yerde kısa tekrarlar yapabilmeniz için hazırlandı. Cep telefonlarınızdan da yine bu sayfaya ulaşarak bu öabt test ini çözebilirsiniz. Sınav sonunda yorum yaparsanız bizi mutlu edersiniz ve daha fazlası için motivasyon sağlamış olursunuz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com