Bu İşte Bir Askerlik Var

En son altı ay önce yazmış olmanın utancı içindeyim. Bloggerların yüz karası olarak yazılarıma altı aylık askerlik arasından sonra devam ediyorum. Altı aydır buraya yazı yazmıyordum çünkü askerlik vazifemi yapıyordum sevgili arkadaşlarım. Kısa dönem ya da diğer tabirle poşet olarak askerlik görevimi ifa ettikten sonra yine klavyenin başında, monitörlerinizin karşısında harflerin arasında yaşamımı kaldığı yerden sürdürmeye başlıyorum. Şu anda çarşı iznindeyim. Son çarşı iznim bu yarın tezkeremi alıyorum. Aslında her askerin yaptığı gibi ben de çarşı izinlerimde internet cafeleri doldurdum. Ancak neden bilmiyorum bir türlü elim gitmedi yazmaya. Yüreğim ne kadar yazmak istese de klavyenin tuşları adeta ben el uzattıkça kaçar oldu. Kısmet bugüneymiş. Merhaba yeniden.
Askerde ne mi oldu?
Neler öğrendim. Gidenlere tavsiyem nedir? En güzel arazi olma teknikleri, şafak nasıl sayılır? Alt devre nedir? Taktığım kadar kalmadı ne demektir? Hepsi ama hepsi tezkere aldığımda yine bu yazının devamında sizleri bekliyor olacak Bu İşte Bir Askerlik Var serisi şeklinde yazılar yazacağım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com