Hukukun Temel Kavramları Online Test Çöz ATAAOF İSVG

Merhabalar arkadaşlar. Bu yazıda sizler için Hukukun Temel Kavramları dersine yönelik bir çok soru hazırladım. Şimdilik sadece Hukuk ve Toplumsal Yaşamı düzenleyen diğer kurallar ünitesine kadar gelebildim. Bu ünitede bir çok soru çıkardım. Ayrıca kitabın sonunda yer alan sorulara benzer sorular da ekledim.

Uzun upuzun bir soru bankası elde edeceğim. Parça parça test yayınlamak yerine tek bir teste sürekli soru ekleyeceğim. Bu sebepten finale kadar burayı takip edin.

Her soruyu bir puan olarak belirledim. Soru sayısını sürekli çoğaltacağım sizler de yorum alanından bana soru gönderirseniz bunları da ekleyeceğim. Tüm üniteleri ayrıntılarıyla birlikte kapsayan bir soru bankası elde edeceğiz.

Yorum alanından soru gönderirseniz bunları da eklerim. En iyi çalışma yöntemi soru hazırlamaktır. Konuyu daha iyi anlamanızı sağlar sizler de deneyin. Çünkü çalışırken buradan nasıl soru gelir şeklinde düşünüp bu şekilde motive olursanız beyin bunu hatırlamaya daha çok çabalar.

Sizlere dev soru bankamızı sunuyorum.

Yoksa telefondan mı giriyorsunuz? Tam olarak göremediniz mi? O halde:

BURAYI TIKLAYIN TAM SAYFA AÇILSIN.

Yukarıda da belirttiğim gibi arkadaşlar. Bana yorum yoluyla kendi hazırladığınız soruları gönderebilirsiniz. Sınavda ne mi sorarlar? Şıklı hale getirilebilen her şeyi sorarlar.

💖Başarılar dilerim. Yorum yaparsanız bu beni daha fazlasını yapmak için motive ediyor.

🧡Teşekkürler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. bendelimiyim dedi ki:

    Ataaof İSGV konularını siteden siliyorum boş yere yer kaplıyor ilgi görmüyor sınavlarına kimse hazırlanmıyor.
    Hiçkimse ders çalışmıyor mu yahu

  2. bendelimiyim dedi ki:

    Bu konuda başka yazı yayınlanmayacaktır 5 ayda toplam ziyaretçi sayıyı ve gelmeyen yorumlar bu konuda boşa kürek çekmeye gerek olmadığını ve asıl işimiz olan Türk Dili ve Edebiyatı alanına yönelmemize motivasyon oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com