Microsoft Word artık Android’de

Microsoft, Word, Excel ve PowerPoint programları artık Android cihazlarda kullanılabiliyor. Benim gibi her gün Android markete mağazaya yeni gelen uygulamalara bakmak için  girenler ve bunu alışkanlık edinenler zaten bu sabah bu haberi öğrendi.

Word’ü daha önceden Microsoft Office Mobil uygulaması içinde kullanabiliyorduk. Ancak bu uygulama oldukça yavaş çalışıyordu. Kaydetmede de bulut hizmetlerini kullanmaya zorluyordu. Yeni word ise minimal bir şekilde yeniden tasarlanmış. 100 Mb boyutu başta biraz beni de korkuttuysa da uygulama hantal çalışmıyor. Oldukça akıcı hatta Google Dökümanlar uygulamasından bile daha akıcı buldum diyebilirim. 100 mb olduğuna aldanmayın diyorum.

Uygulama açar açmaz sizi Microsoft Office 365 önerisi karşılıyor ama bu rahatsız edici değil zaten Microsoft, bu uygulamalarla Office 365 isimli hizmetine daha fazla kayıt almayı hedefliyor.

Sizin için bir kaç ekran görüntüsü aldım. Kullanımı oldukça kolay. Şablonları bir harika. Yapacağınız işle ilgili şablonu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com