İnternetten fax çekmek ÜCRETSİZ

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

28 Cevaplar

 1. Hasan Can dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Benim de acil dosya göndermem gerekti ve bu yazıyı okuyup gönderdim, umarım gitmiştir. Sizin refli linkinizden üye oldum. Hala çalışıyor değil mi bu arada?

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Faxes yazan kısma tıklayın orada gidip gitmediğini görebilirsiniz. Telefonla arayarak soruyorum ben kendim kullandığım zamanlarda. Ulaştığında size gönderildi diye mail geliyor.

   Puanla
 2. ufuk dedi ki:

  peki faks almak mümkün mü bu servisle

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Hayır malesef bu sistemde faks alamıyorsunuz. Yani bedava olan hizmet ile faks alamıyorsunuz ücretli seçeneklerde faks alma özelliği de var.

   Puanla
 3. Recep dedi ki:

  Merhabalar.Türknet için iptal dilekçesi ve kimlik fotokopisi göndermem gerekiyor faks ile.2 sorum olacak.Birincisi alıcı kısmı +90 0212 .. şeklinde mi olacak ? İkincisi Türk numaralara kesin olarak faks gidiyor mu ?

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   +90 ile başlatmanız gerekiyor zaten sistem size o şekilde başlamanız gerektiğini söylüyor. Fax sent successfull şeklinde mail geliyor ulaşırsa ulaşmazsa da ulaşmadı diye mail gelir eposta hesabınıza. Ben daha önce Avea aboneliğimi iptal ettirdim bu şekilde ulaşıyor. hatta bireysel emeklilik iptalini yaptım emin olabilirsiniz ulaştığına.

   Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Bu arada Türk.net’ten memnun değil misiniz ben abone olmayı düşünüyordum şikayetiniz nedir acaba?

   Puanla
   • gokhan dedi ki:

    Bugün aynı hizmeti ben de Türknet iptali için kullandım. İptal nedenimi sizinle de paylaşayım. 2 senedir sorunsuz kullanıyordum fakat son aylarda Allah herhangi bir arıza kaydı ile Türknet’in eline düşürmesin kıvamındayım. yaklaşık 55-60 gündür sabrediyorum güzel hizmet aldığım günlerin hatırına ama artık yetti. bir arıza olduğunda ne çözüm var ne ilgilenen var ne de şikayetinizi dile getirebileceğiniz bir sistem. Bugün Netspped’e başvurdum inşallah bu iyi çıkar. 🙂

    Puanla
 4. mehmet dedi ki:

  ben hala nasıl fax göndereceğimizi anlamadım ingilizcede yok en son 4 tane başlık çıkıyor ne yapmamız lazım göndermek için yardımcı olursanız sevinirim

  Puanla
 5. mehmet dedi ki:

  ben hala nasıl fax göndereceğimi anlayamadım en son o 4 tane başlık var fax kazanmak için sonra ne yapacağız göndermek için yardımcı olursanız sevinirim

  Puanla
 6. safak dedi ki:

  çok teşekkür ederim.vodafone net aboneliği iptal için 1 aydır uğrasıyorum.buradan gönderdim 5 dk sonra aradım faksın ulaştığını söylediler.

  Puanla
 7. Hüseyin Tokatlı dedi ki:

  Merhaba Teşekkür ederim bilgilendirme için. İşime yaradı gerçekten. Turknet abonelik iptal dilekçemi kimlik fotokopimle birlikte gönderdim.

  Puanla
 8. smtcglr dedi ki:

  Çok teşekkürler, işime yaradı

  Puanla
 9. gonca dedi ki:

  çooook teşekkürler dsmart işimi çözdüm

  Puanla
 10. hakan dedi ki:

  Ben de türknet dilekçesi göndermek istiyorum. Kimlik fotokobimle dilekçeyi tek sayfaya nasıl sığdırabilirim? veya ayrı ayrı sayfalarda gönderdiğimizde kabul ediyorlar mı? Adminden ricam, benim e-mailimi burdaki Türknet iptal dilekçesi gönderenlerle paylaşabilirlerse, en azından burdaki aynı işlemi yapmış kişilerden yardım almış olurum. Çok teşekkür ederim.

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Ayrı sayfalarda da kabul ederler. Yine de tek sayfada halletmek isterseniz telefon ile fotoğraf çekin (önlü arkalı olacak) iki resmi de word’e atın. Sonra word’te resim araçlarından boyunca seçeneğini seçin. Dilekçenizi yazın ve kimliğinizin ön ve arka fotoğrafını sürükleyip word dökümanı üzerine bırakın. Daha sonra word ile kaydedin. Ya da PDF olarak dışarı aktarın. Daha sonra yukarıdaki işlemleri yaparak faxınızı gönderin.

   Puanla
 11. digiturk uyesi dedi ki:

  digiturk için kullanılamıyor blacklist yazıyor

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Belki de çok fazla kullanıldığı için karalisteye alınmıştır. Ya da dijitürk bu şekilde bir talepte bulunmuştur siteden.

   Puanla
 12. erdil öztürk dedi ki:

  beyler açık kimlik bilgilerinizi kim olduğu belli olmayanlarla paylaşmak çok tehlikeli. Aaman dikkat edin…

  Puanla
 13. Mete Erkek dedi ki:

  Bugün Türknet iptali için kullandım bu servisi. Fax yollandı diye e-mail geldi. Bakalım Türknet efendi ne zaman dönüş yapacak. Umarım onlar da digiturk gibi engellememişlerdir. Güncelleme olunca yazacağım burdan

  Puanla
  • Mete Erkek dedi ki:

   Aradan 3 saat geçti ve Türknet iptal talebimi onayladı. Kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

   Puanla
 14. ümit dedi ki:

  Telekom gönderdiğiniz numarayı kaydedin sorun olursa o numaradan bakacağız diyor. gönderen numara belli mi?

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Çamura yatmak için diyor bence. Önemli olan dilekçede sizin iletişim numaranız. İletişim numarasından bakabilir. Gönderen numaranın başvuruda hiçbir önemi yok. Gönderen numarayı belirlemek isterseniz bu ücretli olarak sunuluyor. Ücretsiz olarak yapılan gönderide numara tahsis edilmiyor. Ben bir çok yere gönderdim. İlk defa böyle bir şey duyuyorum.

   Puanla
 15. rahime dedi ki:

  bende vodofone net iptali için gönderdim şuan ulaştı diye mesaj geldi, arayıp işleme alındı mı diye bilgi alacağım daha sonra buraya yazacağım eğer işe yararsa allah sizden razı olsun

  Puanla
  • rahime dedi ki:

   ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN BU DEĞERLİ BİLGİYİ BİZLE PAYLAŞAN ARKADAŞTAN VODOFONE İPTAL İÇİN GÖNDERDİM ERTESİ GÜN İŞLEME ALINDIĞIYLA ALAKALI MESAJ GELDİ TEKRAR TEKRAR teşekkürler

   Puanla
 16. ibrahim dedi ki:

  Tahmini kaç dakikada gönderiyor faxı

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Deneme yaptığım zamanlarda 10 dakika içinde gitti. Ancak bazen yoğunluktan gün içinde ancak ulaşıyor. Hem mail hem faks olarak kullanıyorum özel işlerimde ancak kurum başvurularında mutlaka öğleden önce gönderin ki gün içinde mesai bitmeden ulaşsın.

   Puanla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com