Tırnak Arası

Kitaplar okurum. Severim cümleleri, cümleler kurmayı da severim. Kurulmuş cümleleri de. Cümlelerim evlatlarımdır ayırmam hiç birini diğerinden ve başkalarının cümleleri de başkalarınınn bebekleridir. Bebekleri severim. Cümleler bebekler gibidir. Okundukça sevildikçe büyür akıllarda kaldıkça çoğalır.

Kitaplardan şiirlerden sevdiğim cümeleri burada paylaşmak amacıyla “Tırnak Arası” adlı bir kategorim daha var artık. Herhalde bu yazdığıum yazıyla sitesine açtığı kategoriyi yazı yazarak duyuran ilk blog yazarı olmuşumdur.

Beni bilirsiniz aklıma geleni aklıma geldiği gibi yazarım. Yazmaktan ziyade düşünmektir benimkisi. Kimileri sesli düşünür ya ben de onlardanım işte. Farklı olan tek tarafıben yazarak düşünürüm. Şu anda bile bir sonraki cümlede ne yazacağımı ben de bilmiyorum. Bildiğim tek şey karşımdasınız siz okurlar ve ben konuşuyorum.

Konuya dönemk için yeni bir paragraf başı yapmak gibisi yok. Hemen yapıyorum ve asıl konuya dönüyorum. “Tırnak Arası” kategorimi açıyorum efenim. Bundan sonra sevdiğim şeyler burada olacak.

Sevdiklerimi sevmeniz dileğiyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com