Renault radyo kodu öğrenme, Renault radyo kodu nasıl girilir?

Merhabalar, Renault araçlarda bildiğiniz gibi bir sebepten akü sökülüp takıldığında radyo kodu istenilmektedir. Bu durum benim de başıma geldi eskiyen akü’nün azizliğine uğradım ve aküyü değiştirdiğimde “radyo kodu” sürpriziyle karşılaştım. Bir çok yerde radyo kodu öğrenme ile ilgili içerik görsem de doyurucu ve basit bir bilgi bulamadım.

Renault radyo kodu öğrenme, renault radyo kodu nereden bulunur, radyo kodu nasıl girilir, gibi aramalarla buraya geldiyseniz durun doğru yerdesiniz.

Önce şu uygulamalardan uygun olanı indirin.

APPLE APPSTORE veya GOOGLE PLAY

şimdi araç ruhsatınızı alın ve şase numarasını ve motor numarasının son 4 hanesini girin plaka ile birlikte onaylayın. SMS kodunu girin radyo kodunuz tam karşınızda yer alıyor.

Radyo kodunu nasıl gireceğinizi yine uygulamanın içindeki videodan ayrıntılı görebilirsiniz.

Benim aracımda 1 tuşuna tekrar basarak ilk basamağı 2 tuşuna tekrar basarak ikinci basamağı ve böyle 3,4 basamakları yükseltip sayıyı girdim. Sonra bir süre 6 rakamına basılı tuttum ve anında açıldı. Bu kadar kolay.

Renault PORT – Şahinler Renault
Renault port uygulaması hakkında

Ayrıca renault port uygulaması ile aracınıza ait başka bilgileri de bulabilirsiniz. Servis verilerini de görebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com