Çalışma İlişkileri ve Etik Vize Çıkmış Sorular Online Test

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. Murat dedi ki:

  Ataaof hic bir turlu kitap vermezken sadece internetten yayinladigi pdf dosyalariyla egitimi guclestiriyor ve yayinladiklari pdf dosyalarinin icerigi oldukca karmasik olmasina ragmen dokumanlarin yayinlama suresi ile sinav suresi arasinda olan sure cok kisitli hastalanmaya bile vakit kalmiyor diyebilirim kaldiki is ve ders arasi hepten zor bu durumun esnetilmesi gerektigini dusunerek
  Calisma iliskileri ve etik ile ilgili testler sorularida oldukca sinirli ulasabilecegim kaynaklar konusunda bilgilendirme yapmanizi ricaediyorum

  Puanla
  • bendelimiyim dedi ki:

   Ataaof hakkında söylediklerinizde haklısınız. Ben de bu konuda bir açık olduğunu düşündüğüm için ve bu bölümü okuduğumdan kendimden başkalarına da faydalı olmak için bu soruları paylaştım.

   “Bilgilendirme yapmak” derken kastettiğiniz daha fazla soru hazırlanması veya siteye daha fazla kaynak yüklemek ise tabi ki yapmak isterim. Onun dışında benim de ataaof’un eğitim politikası hakkında sizden fazla bir bilgim yok.

   Soru hazırlamaya ve yayınlamaya devam edeceğim. Soruların ilgi görmediğini düşünerek bir süre ara vermiştim. Demek ki çözenler varmış.
   Çalışma ilişkileri ve etik ile ilgili yeni sınav pazar günü geliyor. Çıkmış sorulardan hazırlayacağım.
   Başarılar dilerim.

   Puanla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com